Eşim İçin Sağlıklı Zayıflamak İstiyorum- 2 Ayda 26 Kilo Vermeliyim

Ben zaten küçüklüğümden beri kilolu bir çocuktum. Kardeşim de inadına çok zayıf, zorla peşinde ye diye koşarlardı. Bana da ben kiloluyum ya hep yeme diye baskı yaparlardı. En çok çocukken üzülüyordum kilolu olduğuma galiba. Sonra ergenlik çağında ailem diyetisyen gözetiminde beni zayıflatmak için uğraştı. Zaten annem de hep kilolu bir kadındı. Sağlıklı zayıflamak istiyordum ama kilolu bir çocuk yada genç kızken hiçbir zaman kendimi toplumdan uzaklaştırmadım. Derslerim çok iyi ve diğer konularda da başarılı bir insandım.

Kendimi görüntüm ile diğer kişilik özelliklerimle de ön plana çkarmaya çalıştım zannedersem. Zaten 17 yaşından beri hep rejim yapıyorum. Sağlıklı zayıflamak istiyorum.Hiç 40-42 bedenin altına düşmedim. Fakat vücut yapım itibariyle bu beden bende çok abes durmuyordu. Heryerim orantılı kilo alıyor çünkü. Ben en çok evlendikten sonra yıprandım.

Eşimle tanıştığım zamanda 80 kiloydum. Sonra zaten o sıralar nutra-slim zayıflama merkezine gidiyordum. 68-70 kiloya kadar zayıfladım. İlk tanıştığımızda benim kilolu bir insan oldumu bildiği halde sonraki senelerde bunu hep sorun haline getirdi. Sadece kiloda değil hamileliklerden sonra vücudumda çatlaklar, saç dökülmesi, eh bir de daha önceden oluşan kıllanma… Ama kıl sorunumu allahtan lazer çıktı öyle hallettim. Aslında benim tek sorunum kilo değildi ki. Bazen düşünüyorum bir bayan için olabilecek bütün olumsuzluklar bende mevcuttu. Eşime diyordum neden benle evlendin. Ya da benim gibi bir insanın belki de evlenmemesi gerekirdi. Ama şimdi iki oğlum var ve benim yaşama sevincim onlar. Eşim genelde evde yanlızken problem çıkarmaz. Genelde onun arkadaş çevresi ile görüştüğümüz zaman onların eşleri ile kıyaslama oluyor biraz. Eh bazen onlarla tatile gidiyoruz. Onlar manken gibi ben tabiki hep kendimi giydiğim kıyafetlerle saklamak zorundayım.

SAĞLIKLI ZAYIFLAMAK İÇİN DENEDİĞİM YÖNTEMLER KALICI BİR ÇÖZÜM GETİRMEYİNCE YENİ ARAYIŞLARA GİRDİM….

Zaten sizin sitenizi de eşim buldu, onun desteği ile sizin programınıza başlıyorum. İş hayatıtımda kilolu olmam pek etkilemedi beni, sadece kız arkadaşlarım çeşit çeşit giyinirken siz kısıtlı kalıyorsunuz bu sizi üzüyor. Üzülüyorum işte, bi kurtulsam…En kısa zamanda sağlıklı zayıflamak istiyorum, bu kilolardan tamamen kurtulmak…

Sağlıklı zayıflamanın güvenilir adresi, sağlıklı ve kalıcı zayıflamak isteyenlerin en çok tercih ettiği zayıflama yöntemi ve bu yöntemle zayıflayanlar… Zayıflama başarılarımız referansımızdır. İncelemek için TIKLAYINIZ.

/Zayıflamak istiyorum,artık zayıflamak istiyorum,şimdi zayıflamak istiyorum,hemen zayıflamak istiyorum,kalıcı zayıflamak istiyorum, sağlıklı zayıflamak istiyorum,hızlı zayıflamak istiyorum,gelişerek zayıflamak istiyorum,sağlıklı ve kalıcı zayıflamak istiyorum,online zayıflamak istiyorum,1 ayda zayıflamak istiyorum,bu yıl zayıflamak istiyorum,diyetle zayıflamak istiyorum,ilaçla zayıflamak istiyorum,lütfen zayıflamak istiyorum,acil zayıflamak istiyorum,rejimle zayıflamak istiyorum/

 

Reklamlar

Eşim İçin Sağlıklı Zayıflamak İstiyorum- 2 Ayda 26 Kilo Vermeliyim” üzerine 4 düşünce

  1. Geri bildirim: Sağlıklı Zayıflamak İsteyenler Dikkat! Kalıcı Zayıflamanın Yolları ile 3 Ayda 48 Kilo Zayıfladım « KALICI ZAYIFLAMANIN YOLLARI İÇİN MUCİZE BENDE!

  2. Geri bildirim: En İyi Zayıflama Yöntemini Sizler İçin Araştırdık-4 Haftada 11 Kilo | En İyi Zayıflama Yöntemi

  3. Geri bildirim: Zayıflamak-Kilo Vermek Kolay, Peki Ama Nasıl? « ZAYIFLAMAK – KİLO VERMEK

  4. Geri bildirim: Sağlıklı Zayıflamak İstiyorum Diyenler Biz Buradayız « Sağlıklı Zayıflamak İstiyorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s